Aktuálně 51292 nabídek práce!

Executive Specialist v regionu Praha

Pozice:
Executive Specialist
Zaměstnavatel:
Pražský kulturní a filmový institut s.r.o.
IČO:
25787527
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

Priesolova Lenka Ing., e-mail: lenka@praguefilminstitute.cz

Mezinárodní filmová škola s britskou akreditací www.praguefilminstitute. Cz hledá do svého týmu posilu s plynulou znalostí anglického jazyka.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za přijímací řízení s novými uchazeči o studium (osobní schůzky, email, chat, video calls)
- Správa a rozvoj agenturní sítě zahraničních partnerů školy
- Organizační a administrativní pomoc se zajištěním provozu kanceláře
- Úzká spolupráce s dalšími členy týmu
- Správa webových stránek
- Pomoc s vytvářením a implementací nových firemních procesů
- Součinnost na provozu studijního oddělení
- Možnost dalšího kariérního rozvoje a zapojení do nových rozvojových projektů institutu
Jak poznáš, že jsi ten pravý/á?
- Plynulá znalost anglického jazyka
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Chuť se rozvíjet a učit se nové věci
- Znalost práce s PC na vysoké úrovni
- Příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
- Možnost práce na živnostenský list výhodou
Zaměstnanecké výhody: Možnost navštěvovat filmové kurzy institutu zdarma, příspěvek na dopravu, 4 týdny placené dovolené

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Priesolova
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
714×